Joukkueyhteydet
Joukkue Nimi Yhteys
Pojat A Joukkueenjohtaja Kauppi Ville @: ville.kauppi@asiakastieto.fi
tel:+358405148183
Pojat B Akatemia Joukkueenjohtaja Novitsky Petri @: Petri.novitsky@futurist.fi
tel:0400488048
Pojat C Akatemia Joukkueenjohtaja Kuronen Piia @: piia.kuronen@kolumbus.fi
tel:0405895074
PuMa M1: 2-sarja Joukkueenjohtaja Kauppi Ville @: ville.kauppi@asiakastieto.fi
tel:+358405148183
Pojat C Nuoremmat Joukkueenjohtaja Heinonen Anna @: annspets@gmail.com
tel:0408219771
Pojat C Nuoremmat Joukkueenjohtaja Nurminen Sami @: Sanurm@gmail.com
tel:0453573995
Pojat C Nuoremmat Joukkueenjohtaja Pöyhönen Markku @: moyhonen@kolumbus.fi
tel:0504125119
Pojat E Joukkueenjohtaja Ollila Mia @: Mia.ollila@gmail.com
tel:0505472480
PuMa N1: 1-sarja Joukkueenjohtaja Lind Jouni @: jouni.lind@saunalahti.fi
tel:0505213305
PuMa N1: 1-sarja Joukkueenjohtaja Ostrovskij Raija @: raija.ostrovskij@gmail.com
tel:0405878726
PuMa N1: 1-sarja Joukkueenjohtaja Siika-aho Seppo @: seppoklaus@hotmail.com
tel:0503253103
Tytöt AB Joukkueenjohtaja Keränen Minna-Marja @: Miguelyminna@gmail.com
tel:0458507125
Tytöt B Joukkueenjohtaja Manninen Kari @: kari.manninen@belimo.ee
tel:0400837048
Tytöt C Nuor Akatemia/DC-tytöt kesä Joukkueenjohtaja Malmgren Pia @: pia.malmgren@inlook.fi
tel:0505978649
PuMa N3: 2-sarja Joukkueenjohtaja Borgman Jani @: Jani.Borgman@roimaint.com
tel:
PuMa N3: 2-sarja Joukkueenjohtaja Sassi Jukka @: jukka.sassi@kotiportti.fi
tel:0503075318
Tytöt C Joukkueenjohtaja Venäläinen Katja @: katjairina@outlook.com
tel:0503254387
Tytöt D-10 Joukkueenjohtaja Liukko Jyri @: liukkojyri@gmail.com
tel:040 569 7646
Tytöt E Joukkueenjohtaja Salomäki Raija @: raija.h.salomaki@gmail.com
tel:0505717649
Tytöt Peliryhmä Joukkueenjohtaja Hölttä Pasi @: pasi.holtta@iki.fi
tel:0405258838
PuMa-Volley ry
MateriaalipankkiLinkitVieraskirjaVarustepörssi (0)Vuorovaraukset Tietosuojaseloste ESLAn uutiset ESLAn uutiset Harjoitussisällöt Harjoitussisällöt Joukkueiden toimihenkilöiden tehtävät & Pelisäännöt Joukkueiden toimihenkilöiden tehtävät & Pelisäännöt Jäsenmaksu ja toimintamaksut Jäsenmaksu ja toimintamaksut Käytössäännöt lasten ja nuorten kanssa toimiville Käytössäännöt lasten ja nuorten kanssa toimiville Laskutustiedot ja pankkiyhteydet Laskutustiedot ja pankkiyhteydet Lomakkeita Lomakkeita PuMa-Volley ry PuMa-Volley ry PuMan koronaohjeet PuMan koronaohjeet PuMan toimintaidea, visio ja painopisteet PuMan toimintaidea, visio ja painopisteet Seuran organisaatio ja tehtävävastuut Seuran organisaatio ja tehtävävastuut Seuran tukitoiminnot ja taloudenpito Seuran tukitoiminnot ja taloudenpito Tietonurkka pelaajille Tietonurkka pelaajille Toiminnan linjaukset, arvot ja siitä johdetut toimintaperiaatteet Toiminnan linjaukset, arvot ja siitä johdetut toimintaperiaatteet Turnauksen järjestäminen Turnauksen järjestäminen Tähtiseuratoiminta Tähtiseuratoiminta Uudelle harrastajalle Uudelle harrastajalle Valmennuksen, harjoittelun ja kilpailun periaatteet Valmennuksen, harjoittelun ja kilpailun periaatteet Valmennussisällöt Valmennussisällöt Valmentajaksi Valmentajaksi Valmentajan & joukkueenjohtajan rooli Valmentajan & joukkueenjohtajan rooli Vanhemmille Vanhemmille Vanhoja - uutisia 2015 ja 2016 vuosilta Vanhoja - uutisia 2017 ja 2018 vuosilta Vanhoja - uutisia 2019 vuodelta sekä 2020 vuoden keväästä Vanhoja - uutisia 2019 vuodelta sekä 2020 vuoden keväästä Varusteet Varusteet Viestintä ja yhteistyö Viestintä ja yhteistyö Viikon vinkkejä Viikon vinkkejä Vuosikello Vuosikello
«  Toukokuu   »